PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
5,8 8 425
ocen
5,8 10 1 8425
4,6 9
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla

ocenił(a) film na 3

Co oni zrobili z tą serią? Gdzie jest ten trochę mroczny klimat z dwóch pierwszych części? I jakim cudem Godzilla z 2019 r ma najniższą ocenę? Naprawdę ludzie wolą oglądać głupiego małpiszona niż np King Ghidore?

pikatruskropek

Godzilla z 2019 ma niższą ocenę bo tamten film obejrzało po prostu więcej ludzi (co automatycznie powoduje że film obejrzeli i tacy co za tego typu produkcjami nie przepadają) . Tu ta ocena najpewniej będzie miała jeszcze swoje wahania.

ocenił(a) film na 8
pikatruskropek

Jak dla mnie Godzilla z 2019 i z King Ghidore najlepsze taki właśnie mroczniejszy klimat. Potem Shin i reszta z Kongiem w nazwie. Te z Kongiem są troche za dziecinne ale takie też były stare Godzille no i Kong czy Kong z Godzillą tam zawsze chyba będzie większy nacisk na Konga i jego świat. Jeszcze na koniec Minus One bo dla mnie to praktycznie ten sam motyw co Shin więc nie wiem gdzie to umieścić po prostu brak pomysłu na lepszą fabułę. Oczywiście nie liczę starych Godzilli bo to już klasyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones