Toby Hemingway

6,7
828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Hemingway

Jak dla mnie to w "Pakcie milczenia" prezentuje się nawet lepiej niż Caleb ale wiem, że jestem w mniejszości :D Mi się podobał. Trochę podobny do Richiego z US5 ale co tam xP

Veaggy

tez tak mysle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veaggy

no nie powiem niczego sobie :)
hmmmmm jak bym miała wybrać miezy nim a calebem (chodzi mi o pakt) to nie wiem kgog bym wybrała...a może dwóch :P

Veaggy

W sumie koleś przystojny ale ja wole brunetów wiec dla mnie najlepszy jest aktor który grał Caleba, po prostu miodzio. W grze aktorskiej moim zdaniem nie dorównuje Calebowi ale gdybym zobaczyła go w głównej roli to może zmieniła bym zdanie

ika_7

Szczególnie fajnie wyglądał jak miał ten błysk w oku ;P

Annamea

dokładnie :D W dodatku bardzo podobał mi się jego styl ubierania w tym filmie ;]

Mirel

Jedyny w swoim rodzaju :D:D:D

hekate_6

to widzę, że jest nas więcej ;DD <za krótki, ale za to jaki treściwy;]>

Shalott

Mnie sie strasznie podobał w Smakach Miłości xD
W Pakcie Milczenia także , ale szkoda że tak mało zagrał :(

Challe

i w smakach miłosci i w pakcie byl swietny ;]
i w tym i w tym filmie genialnie sie ubieral ;)

i bardziej mi sie podobal niz Caleb xP

dark_angel_21

Dałabym wiele za niego;) Od samego poczatku Paktu milczenia zwróciłam na niego uwagę a dopiero potem na Caleba(był częsciej na wizji ;)). Przyznaję rację, że ubierał się genialnie. Nie oglądałam Smaków miołości, ale po zdjęciach wydaje się doroślejszy, trochę inny. Z chęcią obejrzałabym go w drugiej części Paktu... Oby się pojawiła już niedługo....

aneant89

a będzie druga część.!? jejjć. to już takie potwierdzone informacje.?

Pinkowaa

Ja też na początku paktu milczenia widziałam tylko go a nie Caleba, a 2 część miała wyjść jednak nie wiem co im z tego wyszło ^^

kiyo

mam nadzieje, ze 2 część wyjdzie.. tak zresztą pisało na forach zagranicznych więc wierze, ze będzie xDDD

Ja tak samo jak koleżanki wyżej.. On jako pierwszy wpadł mi w oko xD i na dodatek przypominał mi Toma Feltona xDD

Toby < 33

r_e_a_j_c

tak, ja też czytałam na zagranicznych forach, że ma być w tym roku. był nawet podany prawdopodobny tytuł (ale moja pamięć jest straszna i oczywiście go zapomniałam). =) pozostaje nam tylko czekać. xD

Pinkowaa

Hahahah, myślałam, że jest mało takich, co wolą Reida ;D
A tu proszę. ;D I fajny ma tyłek.^^

dalczyna

hej;)
fajny tyłek to on ma;)))
pozdrawiam;)

aneant89

Haha! Mi się podoba bardziej jego góra ;) Słodki <3 I faktycznie ślicznie się ubierał w Pakcie ;)

Veaggy

łał
myślałam że jest mało takich co też lubią Toby'ego :)'A jednak :)
Oby była druga część Paktu Milczenia!!

Veaggy

Jest boski, chociaż Calebowi też niczego nie brakuje ( mam oczywiście na myśli pakt milczenia ) Nie widziałam jeszcze jego innych filmów, ale zamierzam obejrzeć.
Mam nadzieję, że zobaczymy go w drugiej części paktu milczenia ( o ile taka powstanie ) zagrał tam rewelacyjnie, szkoda tyko, że było go tak mało.

Louisela

Coraz mniej wierzę, że druga część "Paktu ..." się pokarze..;( A szkoda...

Veaggy

cudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones