PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011135}

Harlan Coben: Schronienie

Harlan Coben's Shelter
5,9 1 365
ocen
5,9 10 1 1365
Harlan Coben: Schronienie
powrót do forum serialu Harlan Coben: Schronienie

Poprawność polityczna kosztem jakości. Katastrofa, nie polecam. Netflix chyba zapoczątkował lewackie szaleństwo, a teraz inni kontynuują tę żenadę. Wstyd i hańba.

rjak

Tylko sie nie poplacz.teraz Polaczki glownie po to ogladają seriale aby wyszukiwac takie niuanse i wylewac swe żale na Filmwebie,poszukaj teraz cos na hbo.!!

aron312

Jeśli serio myślisz że ktoś ogląda filmy żeby wyszukiwać lewackiego szamba to ewidentnie mamy tutaj big brain time.

sheppre

Ale ja tak na serio mysle,i na serio sie nie myle,ale ty tak na serio masz na ten temat inne zdanie a ja nie musze sie z tym zgadzac.Czekamy na inny produkt NF gdzie zaraz znowu bedzie goraco od takich komentarzy jak ten od "rjaka"To takie polskie !

ocenił(a) serial na 5
aron312

Po polsku to się naucz pisać europejsie.

PPS

Gościu cię podsumował i w wielu nomenklaturze występowałbyś jako śmieć, także ciesz się z jego kultury,

ocenił(a) serial na 5
rjak

Skacowany jesteś?

PPS

Jak czytam niektóre komentarze lewaków to gorzej niż kac. Najbardziej przykre że takie jednostki mają prawa wyborcze. Katastrofa mentalna, dno dosłownie. Świat idzie w złą stronę, a wy stoicie i klaskacie, że jest git. Nie wstyd wam w lustro spojrzeć?

ocenił(a) serial na 5
rjak

Nie wiem czemu się zwracasz do mnie w liczbie mnogiej. Nie wiem też skąd ci wyszło, żem lewak. Prześledź może jeszcze raz tę wymianę, może coś ci zaświta.

sheppre

Lewackie szambo..omg !! Ech...

aron312

@aron312 Oglądam dla rozrywki, ale jak widzę nieudolne forsowanie głupich rzeczy to aż razi po oczach. Zejdźmy na ziemię, poprawność polityczna jest karykaturą w wielu przypadkach, tobie rozumiem to nie przeszkadza, ale pamiętaj że lewactwo prędzej czy później zje swoje dzieci, zaraz będą przekręcać też w drugą stronę. Współczuję podejścia.

rjak

A ja wspolczuje takiego marudzenia,tak jak napisalem powyzej..to juz takie "polskie podejscie do filmowego życia".Dziwne masz te hobby.A znalazles juz cos podobnego w produkcjach HBO czy dopiero sie do tego przymierzasz ??

aron312

Przymierzam się do wyśmiewania durnoty. To że w waszych lewackich głowach logika nie ma miejsca to nie moja wina. Współczuję.

rjak

A teraz idz sie z tego powodu napij,masz co swietowac...to co z tymi serialami z HBO..znalazles cos nowego,aby wylewac swe żale na tych lewakach cz jak ich tam nazywacie.Musicie z tego żyć..to takie "polskie patologiczne marudzenie"

aron312

Kiedyś w serialach też był ukazywany homoseksualizm, ale nie ba siłę jak teraz. Teraz to wpychają wszędzie.

ocenił(a) serial na 1
rjak

Motyle i holokaust idiotyczna historia

aron312

no niestety, widać niektórych w filmach/serialach interesuje wyłącznie to jakiej kto jest orientacji/płci/koloru skóry, takie dziwne hobby, cóż poradzić.

Rejka

Idzcie być lewakami gdzie indziej.

ocenił(a) serial na 1
rjak

Dokladnie niech lewaki spadaja

ocenił(a) serial na 8
rjak

Właśnie, głowni bohaterowie powinni co rano chodzić na msze i do spowiedzi (koniecznie u księdza, który nawet nie spojrzy pożądliwie na dziecko), a wychowawczynią powinna buc zakonnica (absolutnie nie molestowana przez księdza) wtedy było by to prawdziwe, a nie jakieś lewackie

rivita

Czemu lewacy zawsze jak podasz jakiś argument i fakt, to w kontrze dają coś totalnie z czapy? Stan umysły (ograniczony), współczuję. Prędzej czy później głupota obróci się przeciwko wam, ale będzie wam wstyd się przyznać. Śmieszne i przykre zarazem.

ocenił(a) serial na 8
rjak

Wstyd to być takom niedoj. Bem jak Ty lewacy mają sto razy wyższe IQ niż takie malpy prosto z drzewa jak Ty cipciu

niegenug88

Dzięki za komentarz, tylko mnie utwierdziłeś / utwierdziłoś, jak wielką patologią jesteście. Czemu nie pójdziesz się leczyć? Pytam serio.

ocenił(a) serial na 6
rjak

najwidoczniej masz jakieś problemy emocjonalne a że nie masz do kogo to się tu z nimi onanizujesz... ja tam lubie stare dobre kino w którym jest pełno rasizmu i "odwróconej poprawności" bo nie wiem jak to inaczej kur#a nazwać po prostu mam wyje8ane czy ktoś jest hetero czy homo taki jest świat od zawsze tylko na ekranach była zawsze tylko jedna strona a od kiedy zaczęto pokazywać pełne spektrum to okazało się ilu na świecie jest ograniczonych tumanów :D świat jest dla każdego i dla lewaka i prawaka tylko prawakom ciężko to ogarnąć bo się boją że fundamenty ich światopoglądu runą i okaże się jakim całe życie byli frajerami

Czesio_hehe

Widać przyjacielu twoje mocne ograniczenie umysłowe, jeśli piszesz że "zaczęto pokazywać pełne spektrum" jednocześnie racjonalizując to gó#$no to sorry. Można być tolerancyjnym ale bez przesady. I tak wiem, że Cię to nie przekona, ale teoretycznie świadomy widz z wiedzą na poziomie podstawówki byłby w stanie ocenić: lewackie fantazje nt. odmienności, a statystyczne realia, a finalnie przekłamania nt. tego ile osób w społeczeństwie jest homo, trans itp. Także panie czesio hehe, drugi człon zostawię dla podsumowania. Wiem, że logika w lewackim durnym świecie to fantazja, ale.... żartuję. Nie pozdrawiam, a gardzę przekłamywaniem rzeczywistości na rzecz lewactwa, bo im się wydaje, że 10% społeczeństwa jest taka itp. (jednocześnie nie neguje środowiska lgbt, w tym gejów, ale oni akurat gardzą lgbt. Przypadek?

ocenił(a) serial na 6
rjak

tak to wszystko fantasmagorie panie racjonalny i logiczny a na potwierdzenie twojego wywody mamy imprezę w dąbrowie górniczej...
powiedzieć że jesteś ograniczony to mało bo wymyślasz sobie argumenty na poparcie swoich "logicznych" tez bo boisz się otaczającej rzeczywistości i tworzysz sobie alternatywną pomijając niewygodne fakty

Czesio_hehe

I to jest bardzo dobre posumowanie. Dzięki, Czesio!

ocenił(a) serial na 3
rjak

Ta poprawność to wcale nie jest najgorszy aspekt filmu. Ten serial ma po prostu do bólu miałką fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones